Російська мова та хамство. Франківці скаржаться на водіїв маршруток
За їх словами, основними претензіями пасажирів є хамство, зупинки на пішохідному переході, відсутність належної кількості маршруток, довгі стоянки на зупинках та ігнорування вимог пасажирів, пишуть Версії. з посиланням на 0342 ua.

«Чому водій автобуса номер 26 з н.з. АТ 1814 АА хамить ще й на російській мові коли я йому зробила зауваження що на пішохідному переході не можна робити зупинку і відкривати двері де хвилин 15 тому він це зробив на Трикотажній фабриці.

Скільки взагалі повинні стояти на зупинках маршрутки? Біля Прикарпаття, на Європейській, Хоткевича та Січових стрільців майже 15 хвилин постійно стоять. Я ще розумію вдень, але вранці, коли всі їдуть на роботу – це вже взагалі…

#142 на маршруті #2 в 11:38 год. промчав кінцеву “пресмаш” і невзяв жодного пасажира. Нас четверо на зупинці і всі його зупиняли. Як це розуміти? Наглість і безкарність. Два на обіді ще 10 уже чекали і наступний буде нескоро.

Прошу УТіЗ відреагувати штрафом перевізнику м-ту 41 на таку ситуацію: зранку не відповідна кількість маршруток , максимум 8 при задекларований к-ті 12. + Незрозуміла “тусовка” автобусів на Каскаді в 7:40.

Відповідно переповнені автобуси, декілька спроб закрити двері, прижаті діти і т.д…

Скажіть скільки маршруток в автобусі номер 41?В даний момент один автобус н.з.АТ1053АА в Клузіві,другий автобус н.з.АТ1052АА в Угниніві.Чому така проблема з цим маршрутом?», – скаржаться франківці.