18 травня на Каскаді, по вулиці Симоненка, 6 відкрили соціальний магазин. Тут можна суттєво зекономити: по-перше, продукти в магазині продають за собівартістю, по-друге, тут можна користуватись карткою франківця. Інновація від мерії дозволяє отримати знижку від 5 до 10%, – пишуть Версії.

Як зауважив міський голова Руслан Марцінків, це пілотний проект. Поки вивчатимуть всі плюси і мінуси.

Директор соціального магазину Олександр Негробов додав, що у Франківську вже працює більше 10 таких соціальних магазинів. В трьох з них мешканці міста можуть отримати додаткові знижки з картою франківця – на Бельведерській, Тролейбусній та Симоненка.

“За ініціативи міського голови Руслана Марцінківа та народного депутата Юрія Солов’я запроводжено цей проект. Картку франківця вже отримали близько 7 тисяч мешканців нашого міста. Серед них малозабезпечені, багатодітні сім’ї, репресовані та інваліди. Тепер ця картка починає наповнюватись змістом. Соціальні магазини заключили угоди з місцевими виробниками, які надали під цю програму на певні продукти суттєві знижки. Окрім того соціальні магазини мають і власні товари, на які розповсюджуються додаткові знижки”, – розповів Олександр Негробов.

Загалом, в соціальних магазинах ціни на продукти нижчі на 10-20%, аніж в місцевих супермаркетах чи на ринку. З карткою франківця можна отримати ще до 10% знижки. Тож франківці зможуть купувати продукти харчування з економією до 30%.