news-image: В Івано-Франківську презентували сайт для боротьби з викрадачами велосипедів
 Ідея його створення виникла через крадіжки велосипедів, від яких не рятують навіть якісні велозамки. Створенням цього сайту, організатори проекту взялися за вирішення однієї з найголовніших проблем велосипедистів – повернення викрадених роверів, передає кореспондент «Бліц-Інфо».

Це некомерційний соціальний проект, який повинен об’єднати людей у боротьбі з викрадачами велосипедів. Створений він для того, щоб виправдати надії на швидкий пошук роверів, які дедалі частіше стають мішенню крадіїв.

За словами організаторів, даний проект існує вже близько шести місяців. Ідея його створення виникла в колі друзів та однодумців.

На думку розробників даного сайту, він може бути корисним для тих, хто вже став жертвою крадіжки велодруга, але має надію його повернути. У разі, якщо велосипед викрали, тоді варто обов’язково зареєструвати його на сайті, вказати дані велосипеда та чекати доки надійде повідомлення про знахідку.

А також людям, які тільки планують придбати велосипед «з рук» і хочуть переконатись, що він «чистий», перед покупкою варто звернути увагу на номер рами, колір та інші його особливості. Після цього, радять організатори проекту,потрібно зайти на сайт та перевірити, чи не числиться запропонований транспортний засіб серед викрадених.

На даний час на сайті зареєстровано близько 300 велосипедів з усієї України,12 з яких вдалось знайти та повернути господарям. Організатори проекту планують й надалі розвивати сайт та оновлювати його функціональні можливості.

«На щастя ні в кого з нас велосипеди не крали, але двом нашим друзям так не пощастило. Тому ми зайнялись такою глобальною для Івано-Франківська проблемою, і вирішили допомагати велосипедистам, в яких зник їхній «залізний друг». Ми вважаємо наш проект корисним, якщо він все таки допомагає комусь повернути велосипед», – розповідає співорганізатор проекту Сергій Хмельовський.