В Івано-Франківську відбулось багато змін після останнього коригування генерального плану, яке було ще у 2001 році.

«На мою думку вносити зміни в генеральний план необхідно було тоді, коли розпочалась активна розбудова міста. Але наразі маємо таку ситуацію, в якій багато територій, що досить активно розвиваються не позначені на плані міста. Тому зараз вносяться зміни до генплану з метою врегулювання та актуалізації існуючого стану, визначення перспективи стратегічного розвитку міста, планувальних перспектив, розвитку житлово-комунального господарства. А також для використання територій, інвестиційної та інноваційної діяльності, збереження історичної забудови міста», – зазначив директор Департаменту містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради Володимир Гайдар.

Відтак державне підприємство Державний інститут проектування міст „Містопроект” розробило проект коригування генерального плану. З ним в період з 19 січня до 23 лютого 2015 року можна ознайомитись в холі виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, на веб-сайті міста та на веб-сайті Департаменту містобудування та архітектури. Свої пропозиції щодо коригування може внести і громадськість.

Протягом місяця їх розглядатиме спеціально створена комісія, склад якої за законом налічуватиме не менше 25 осіб.

Офіційна презентація коригування генплану відбудеться 2 лютого в центральному домі по вулиці Шевченка,1.

Як прогнозують в Департаменті містобудування та архітектури затвердять генплан міста не раніше червня цього року.

 

 

 

 

 

 

 

Довідково: Пропозиції мають право подавати: 

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території Івано-Франківської міської ради;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території Івано-Франківської міської ради;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території Івано-Франківської міської ради та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції подаються особами, зазначеними вище у 5-ти пунктах, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я  та по-батькові,  місця проживання, особистим підписом  і  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, подані особами, не визначеними вище, або подані після встановленого строку, залишатимуться без розгляду.