Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook міський голова Руслан Мрацінків.

“Ще одна дошка. Ще один молодий герой віддав своє життя за Україну. Йому було всього 26, – написав мер. –  Володимир Данилюк не роздумуючи пішов захищати східні кордони нашої держави й героїчно загинув під час виконання бойового завдання”.

“Важливо, щоб такі дошки відкривалися на фасадах навчальних закладів, – додав Руслан Марцінків. – Щоб діти, які йдуть на навчання щоранку згадували, кому вони завдячують цією можливістю. Це вже 19 дошка загиблим на Сході воїнам. Мені б дуже хотілося, щоб ми більше не відкривали таких пам’ятних дощок, але війна триває. Й ми повинні бути гідними жити в тій державі, за яку ці молоді хлопці віддали своє життя. Героям Слава!”

Нагадаємо, Володимир Данилюк – старший солдат Збройних Сил України, стрілець 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття». Народився 10 вересня 1991 року в робітничій сім`ї. Вчився у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у 1998 р. Був спокійним та ввічливим. Знаходив спільну мову як з однолітками та і старшими. Професію вибрав доволі мирну – вчився на офіціанта-бармена у ВПТУіТ № 18, пишуть Версії з посиланням на Репортер.

14 квітня 2010 року призваний на військову службу, яку проходив у військовій частині А 1979 начальником електростанції. Звільнився із ЗСУ 07 квітня 2011 року. В 2012 році одружився. Відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 15.05.2014 року Тисменицько-Тлумацьким ОРВК був мобілізований у ЗСУ.

Володимир Данилюк загинув 12 серпня, близько 10.00 години при супроводі колони із пораненими у зоні АТО. Під час нападу терористів він отримав поранення в голову, яке виявилося не сумісним із життям. Хлопці їхали у звичайному жовтому автобусі, який не міг захистити від ворожих куль.

Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року за особливу мужність, високий професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).