news-image: Франківці готують балкони до конкурсу

Нагадаємо, іванофранківці чиї будинки перебувають на балансі КП «ЄРЦ» мають змогу поборотись за визнання свого балкону у різних номінаціях. Варто зауважити, що в номінаціях «Найкрасивіший балкон» , «Найзеленіший балкон» , «Найквітучіший балкон» передбачено по три переможці, а от у  номінації «Найкреативніший балкон» всього один.  За перемогу – премія у розмірі 1000 гривень.

Загалом франківчани мають можливість виграти від КП «ЄРЦ» 10 тисяч гривень.

Щоб донести інформацію про конкурс до франківців комунальне підприємство виготовило понад 20 тисяч листівок, які роздавали на вулиці та установах. Про це повідомив у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» начальник відділу з експлуатації Іван Комин

«З дня старту, а саме з квітня, від мешканців Івано-Франківська до нас надійшло близько двадцяти заявок на участь у конкурсі. Поки що це небагато, та можливо, за останній тиждень кампанії доберуться ще кілька учасників», – зазначив пан Комин.

Варто зазначити що до участі в конкурсі організатори допускають лише балкони відкритого типу, за якими успішно доглядають господарі. А триватиме конкурс ще понад два місяці – до 30 серпня.