Франківців кличуть на допрем’єрний показ фільму “Червоний” (ВІДЕО)

До Івано-Франківська завітають режисер Заза Буадзе, оператор-постановник Олександр Земляний, виконавець головної ролі Микола Береза та актор Ігор Колтовський, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Історичний екшн за мотивами однойменного роману Андрія Кокотюхи розповідає про 1947рік. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.

“Українська стрічка про продовження боротьби бандерівців вже у концтаборах. Тема цікава і малопопуляризована. Ну і трейлер багатообіцяючий. Тому ось так варто всім вам, франківці, принаймні сповістити. Бо, кажуть, в кожного другого франківця хтось в родині був як не в концтаборах то на засланні. А стрічка саме про це”, – закликав до перегляду фільму журналіст Тарас Зень.