Заняття будуть проводиться з 3 лютого по вівторках та четвергах о 19:00.

Викладати буде Natalia Lytvyn, яка вже більше як 3 роки закохана в джазову танцювальну культуру.
Дівчати беріть своїх партнерів та гайда джазувати.
Будемо раді бачити всіх на наших заняттях!
Реєструйтесь за елетронною адресою lindy.in.if@gmail.com
Довідки за телефоном 096 914 88 53 – закликають в групі у соцмережі “Фейсбук”

 

Довідка:

Свінг — загальна назва для групи танців, що розвивалися водоночас із джазовим стилем свінґ в музиці в 20-х, 30-х та 40-х роках XX століття. Ранні форми деяких із цих танців виникли раніше від свінгового стилю музики. Найвідоміший із цих танців лінді хоп — парний танець, який зародився в Гарлемі. Більшість свінгових танців виникли в громадах американців африканського походження, але існують також форми, як наприклад бальбоа, що були започатковані в громадах білих американців.

Для джазу в стилі свінґ характерне синкопування, що асоціюється з африканською музикою та танцем — комбінації четвертних та вісмірних нот, які багато танцюристів інтерперетують як потрійні кроки та кроки — але йому також властива інша манера виконання цих ритмів — виразні затримки або розслаблений підхід до ритму.

Сьогодні свінґ продовжують танцювати на багатьох сценах світу. Найпопулярніший лінді хоп, хоча різні країни й міста мають свої улюблені стилі. Кожна місцева свінгова громада має свою особливу культуру й по-своєму визначає танець у стилі свінґ та те, під яку музику його танцювати.

Свінгових танцюристів у США часто називають джітербагерами.