Результат пошуку зображень за запитом "Синій кит гра"

 

Констатуємо факт, що так звані “групи смерті” (“Синій кит”, “Тихий дім”, “Море китів”, “Розбуди мене о 4:20”) стають все більш популярними і серед школярів, пишуть Версії з посиланням на Патрульна поліція Івано-Франківська.

Як все відбувається: дитина ступає у закриту спільноту в соціальній мережі. Адміністратори зв’язуються з учасниками спільноти й отримують їхні контакти. А потім дають завдання – порізи вен, випалювання шкіри, еротичні фото… Коли учасник спільноти відмовляється виконувати чергове завдання, починається шантаж – адміністратори часто телефонують, погрожують оприлюднити пікантні фото, негативну інформацію або зашкодити рідним.

Передостанній етап – 50 днів без сну. Спати не можна. І в цей час у підлітків змішується реальність зі сном, втрачається глузд та здатність мислити раціонаально. На 50-й день – кілька годин сну і самогубство. Гра закінчена, результат – зруйновані долі та смерть.

Патрульна поліція Івано-Франківська звертається до батьків: будьте пильні! Перевірте руки дітей,чи немає підозрілих ушкоджень, перевірте профілі дітей у соціальних мережах та повідомлення у телефоні.

Поспілкуйтеся з дітьми! Батьківська любов замінить їм віртуальну реальність!

Читайте також:

“Сині кити”: в Донецьку та Івано-Франківську “гру” пройшли до кінця – до смерті ВІДЕО

Батькам на замітку: як через соцмережі зловмисники доводять підлітків до самогубства

Учаcники шкідливих груп в соцмережах (список)