1.Флешмоб – «Відкрите серце».

Мета – подолання байдужості.

Завдання символічно показати до чого призводить людська байдужість. В акції візьмуть участь 15 волонтерів, які за мотивами притчі «Про глухого, сліпого і німого» відповідними рухами під українські мелодії покажуть наскільки важко людині відкривати своє серце та як слід долати бар’єри, які зумовлюють байдужість і безвідповідальність щодо долі країни та подій, які на Сході, і що слід вчитися відчувати, приймати і розуміти тих, хто поруч.

 

Цим самим волонтери прагнуть донести до кожного українця, що тільки з відкритим серцем і чистими думками, без зла та агресії можна співпереживати за долю своєї країни і допомагати тим, хто на війні бореться за щасливе мирне життя усіх нас.

 

Флеш- моб відбудеться 13 грудня о 17.00 в ТЦ “Метро” та 14 грудня о 13.00 в ТЦ “Велес”.

 

2. Флеш-моб “спільна коляда”

Мета – об’єднання сердець українців через спільну коляду.

В акції бере участь молодіжний хор «Асsios», які під виглядом відвідувачів ТЦ заспівають колядку. Орієнтовний сюжет такий: починає співати один, підхоплює другий і так весь зал заполонить Коляда. Згодом до них приєднуються волонтери, які заохотять взяти участь у дійстві звичайних відвідувачів магазину.… Також волонтери запросять людей взяти участь у проекті «Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах», що організовується з метою єднання-зшивання України.

 

Відбудеться 14 грудня о 16.30 в ТЦ “Метро”.

 

Контакти: 050 72 39 504 (з оргпитань Катерина), 066 355 35 31 (для журн. Надія)