Франківців запрошують на виставку цікавих ліжників (ФОТО)

Виставка неймовірно розмаїта і цікава. Кожний ліжник має свій настрій і характер як у кольорі, так і у композиційному вирішенні, написала у Фейсбуці Леся Геник.
Як зазначив голова обласного осередку НСПУ Є. Баран, мисткиня розказала 21 історію, адже кожний ліжник – це окрема захоплююча історія, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“І справді, коли дивишся на презентовані твори, у кожному прочитується щось своє, неповторне”, – прокоментувала вона.

Ганна Копильчук – лауреат обласної премії ім. Ярослава Лукавецького, учасниця багатьох виставок. А ще – просто невтомна трудівниця, в доробку якої ліжників є ще на кілька таких виставок. Як каже голова обласного осередку НСМНМУ В. Корпанюк: “Ганна Копильчук зараз найвиразніше презентує різнобарв’я гуцульського ліжника”. І це тішить. Насамперед тим, що продовжують розвиватися наші традиції, не зважаючи на скрутний час, не зважаючи на мізерність чи й абсолютну відсутність підтримки з боку держави.


І тут не можливо не погодитись із зауваженням М. Якимечка, голови обласної організації НСХУ: “Де нема державного фінансування – там ми найкращі”. Мабуть, через те, що в такому разі немає місця фальші.

Виставка буде експонуватися до 15 липня, тож друзі-франківці та гості нашого міста, обов*язково завітайте до краєзнавчого музею і насолодіться красою ліжників яворівської мисткині Ганни Копильчук.