Про це пишуть Версії з посиланням на Місто.

 

Пов’язане зображення

 

На зустрічі 2 грудня о 16. 20 год. будуть  присутні режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв, актори Макар Тихомиров та Роман Ясіновський, продюсер фільму Іванна Дядюра.

Фільм « Кіборги» — це  повнометражний художній фільм про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. «Кіборги»  — фільм не про війну, а про мир, який зароджується всередині цієї війни. Його герої багато міркують про те, чому все це сталося, навіщо вони тут і яку країну хочуть побудувати.

  П’ятеро головних героїв – це збірні образи, які були списані з реальних кіборгів. Серед героїв фільму є представники Збройних сил та добровольчого підрозділу, юний патріот і дорослий боєць, що не всидів на дивані перед телевізором. Так само було і в терміналі: там зустрічалися різні люди, для яких захист батьківщини став справою честі. Консультації і численні інтерв’ю, на основі яких і був написаний сценарій, я отримала від бійців  Андрія Шараскіна, Євгенія Жукова, Олександра Трепака,  надихалася подвигами Євгенія Межевікіна, Кирила Недрі і багатьох інших бійців, що утримували аеропорт, – розповідає Наталя Ворожбит, сценарист фільму.

Ще одним героєм фільму став мобільний зв’язок, адже для хлопців дуже важливий був зв’язок із зовнішнім світом, із рідними, між собою. І ми вдячні, що оператор “Київстар” підтримав наш фільм і допоміг реалізувати якісні зйомки, – додає продюсер фільму Іванна Дядюра.

На мою думку, фільм «Кіборги» виходить дуже на часі. Ми не маємо права забувати тих, хто дав змогу нам щоранку прокидатися і робити свою роботу. Я дивитимуся фільм разом з усіма глядачами, але я впевнений в одному – нам потрібно щодня пам’ятати про ці події, – сказав голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко.КІБОРГИ. Офіційний трейлер 2017