Результат пошуку зображень за запитом "Urban Space 100"
Ґрантова програма від Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська. На загальних зборах 4 рази на рік засновники Urban Space 100 приймають рішення, який із проектів отримає фінансування.

Які проекти можуть подаватись?

Подаватися можуть некомерційні проекти, заповнені за рекомендованою формою, та які мають конкретний результат та цілі. Структура та етапи реалізації проекту мають бути чітко прописані. Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в м. Івано-Франківськ.

Як подати проект?

Проект на розгляд загальних зборів подається через одного із засновників Urban Space 100.

Зв’яжіться з одним із учасників Urban Space 100 та запропонуйте йому підтримати вашу ідею та подати проект на голосування для отримання фінансування. Рекомендуємо першочергово звертатися до одного із учасників із запропонованого списку навпроти, оскільки вони мають можливість розглянути ваш проект швидше, ніж інші.

Зі списком учасників та детальними правилами подачі можна ознайомитися на сайті UrbanSpace 100.

В якому вигляді подати проект?

Для розгляду заявки заповніть форму з додатками. Надішліть документи учаснику з поміткою «Проектна заявка Urban Space 100».

Обов’язковою умовою подачі проекту є коротке відеозвернення тривалістю до трьох хвилин, де автор презентує проект у довільній формі. Це – можливість звернутися до учасників Urban Space 100 та коротко розкрити суть проекту.

Як обираються проекти?

Проекти обираються учасниками Urban Space 100 після попереднього обговорення їх на загальних зборах щокварталу. Учасники ознайомлюють інших із проектами-претендентами і шляхом голосування обирають ті, що будуть профінансовані. Urban Space 100 не викладає результати голосування та не коментує рішення учасників, а лише оголошує ті проекти, які отримали підтримку.

Які проекти не будуть підтримані

  • проекти, що містять політичну або комерційну складову
  • проекти, в яких передбачено більше 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проекту

Якщо у вас є запитання, надсилайте їх на адресу
UrbanSpaceProgram@gmail.com(Важливо: ця адреса не працює для подачі проектів)

На сьогоднішній день ресторан Urban Space 100 підтримав 44 суспільно-громадських проекти, більша частина з яких вже втілена в життя.