ФОТО 2

До  «Електронної книги скарг України» написала жителька Франківська, яка живе по вулиці Гната Хоткевича, 83. В їхньому будинку поселився сусід, який не дає спокійно жити іншим – збираючи і приносячи усіляке сміття в свою квартиру. На світлинах можна побачити, що його вже назбиралося по пояс!!!

Те, що відбувається з жителями потребує негайного втручання відповідних органів, які б мали б подбати про те, щоб ця жінка не заважали жити іншим. Але, переконує наша читачка, ні міліція, ні санстанція   – не хоче відробляти свої гроші! Заплющуючи очі на антисанітарію з  якою зіштовхнулися жителі цього будинку.

СМІТТЯ - СИНДРОМ ДІОГЕНА

ФОТО 2

«Писали скарги, нічого не помагає, сан. станція приходила і з прокуратури люди також, в результаті все залишилось так як і було, тільки сміття стає все більше!», – пише читачка.

СПРАВКА: Синдромом Діогена страждають близько 5 % людей похилого віку, хоча зустрічається ця хвороба і серед молодих людей. Цей синдром назвали в честь давньогрецького філософа з Синопа, який за переказами, жив у діжці і який відмовилося від усіх зручностей цивілізованого життя.