Дедалі більше покупців житла зупиняють свій вибір саме на новобудовах, чому сприяють і прийнятні ціни з можливістю розтермінування, і шанс відразу облаштувати квартиру на власний смак. Адже квартира у новобудові дає можливість вибору не лише сучасних практичних матеріалів, але й будь-якого інтер’єру з безлічі варіантів. У повній мірі це стосується і ванної кімнати.

Ванна – це місце, де ми проводимо значну частину свого життя, де залишаємо проблеми, змиваючи їх разом з водою; можна сказати, що це найінтимніше приміщення у цілому помешканні. Тож нам, природно, хочеться, аби перебування у ванній кімнаті було максимально комфортним, зручним і безпечним.

Сучасна ванна кімната – не просто приміщення для прийняття водних процедур, а й затишне місце, де після важкого робочого дня можна нарешті розслабитися та побути наодинці із собою. Тому до стилістичного вирішення ванної кімнати, її обладнання та функціональності слід поставитись не менш серйозно, ніж до облаштування інших приміщень нової квартири. Дизайн інтер’єру ванної кімнати чи суміщеного санвузла – це створення красивої, комфортної, довговічної обстановки, де досконало продумана кожна деталь – від вибору сантехніки до дизайну рушникосушки.

Не судіть з першого погляду – ті слова, які хочеться сказати про невелику ванну. Її привабливість повністю залежить від уміння і винахідливості власників, а не від її масштабів. Дизайн маленької ванної кімнати може створюватися двома шляхами. Перший з них більш традиційний. Він заснований на світлих кольорах, чистих лініях і мінімальному безладі. Другий же робить вибір на користь яскравих фарб або шпалер з принтом. Цей варіант вимагає сміливості та трохи рішучості. А вже який підходить вам, вирішуйте самі!

Втім, простора ванна кімната – скажімо, у найпопулярніших новобудовах Івано-Франківська «Калинова слобода» (kalina.if.ua) та «Квартал Левада» (levada.if.ua) їх площа складає 4-5 кв.м. – дозволяє варіанти оформлення в яких завгодно стилях інтер’єру: класичному чи авангардному, яскравому марокканському чи у стилі прованс, лофт тощо.

(За матеріалами сайтів taka-vanna.in.ua, sevenrooms.net.ua та artinterior.ua)