http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/08/Prezentatsiya-kniga-Kagarlik-Oleg-SHinkarenko_5525.jpg

Презентація роману відбулася вже в багатьох містах України, нарешті, 19 серпня, читачі   змогли зустрітися з автором «Кагарлика» в Івано-Франківську.

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/08/Prezentatsiya-kniga-Kagarlik-Oleg-SHinkarenko_5528.jpg

Критики називають роман сатиричною антиутопією. У ньому переплітаються  сучасні українські реалії з фантастичними вигадками.

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/08/Prezentatsiya-kniga-Kagarlik-Oleg-SHinkarenko_5533.jpg

Дія «Кагарлика» розвивається в Україні через  сто років. Герої роману перебувають у зруйнованому місті і намагаються дізнатися, що відбулося в минулому, слухаючи записи думок на спеціальних пристроях — морфонах.  Свідомість центрального персонажа використали для виготовлення суперкомп’ютерів російських військових супутників. Він намагається повернути втрачену через це пам’ять.

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/08/Prezentatsiya-kniga-Kagarlik-Oleg-SHinkarenko_5531.jpg

«Я подумав, що це має бути надзвичайний роман. Не такий, про який всі забудуть і він стоятиме на полиці в книгарні», — зауважив Олег Шинкаренко, розповідаючи про  історію створення «Кагарлика».

 

Автор почав писати книжку у 2012 році. Щодня публікував 100 слів на сторінці «Кагарлик» у Фейсбуці. Супроводжував текстові уривки фотографіями, відеороликами й музикою, яку створював у домашній студії. Читачі могли залишати коментарі і впливати на розвиток сюжету роману. Таким чином Олегові Шинкаренку вдалося створити непересічний інтерактивний проект.

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/08/Prezentatsiya-kniga-Kagarlik-Oleg-SHinkarenko_5538.jpg

Олег Шинкаренко народився 1976 року у Запоріжжі, здобув фах інженера з автоматики та контрольно-вимірювальних приладів, а також перекладача з англійської та журналіста. Працював інженером, а також кореспондентом декількох місцевих видань. З 2008 року мешкає у Києві, де займається журналістикою.
Зараз працює на «Громадському Радіо», для якого створює два авторських подкасти: «Філософський Барабан» та «Механіка Революції».