У кожному номері читачі будуть знайомитися з неординарними особистостями та історіями, здійснювати віртуальні читацькі подорожі в екзотичні країни, дізнаватися про світові модні тренди та ґаджети. Родзинкою журналу є й кваліфіковані поради прикарпатських професійних дієтологів та психологів, які допоможуть зберегти добре здоров’я та зробити стосунки міцнішими.

На презентації, яка відбулася 9 листопада у ресторані-клубі «Біле і чорне», гостей привітала натхненниця та засновник журналу  Оксана Мельник. Пані Оксана розповіла про ідею створення і концепцію глянцевого видання, а також наголосила на професійності журналістів, дизайнерів та фотографів «Like». Окремо представила команду головний редактор, відома журналістка Лариса Фреїшин і подякувала за якісну співпрацю Наталії Лозовик, Іванні Янчук, Ользі Резі, Мар’яну Николюку, Наталії Кріль, Андрію Порхуновському та ін.

Як зауважує Лариса Фреїшин, видання не тільки про те, що подобається сучасній жінці (мода, зірки, схуднення, макіяж), а й про наше місто: «Станіславів воєнних років і сучасний, місто  патріотів і романтиків, модний і стильний, на автівках та байках. Тут вирують урбаністичні ідеї нового покоління, тут з’вляються герої, які творять історію сьогодення. На Прикарпатті живуть відомі, популярні, цікаві, неординарні, унікальні та звичайні люди про яких треба знати, їм треба вірити, і про них треба читати».

 

Відомим дописувачем «Like» буде й Роман Вірастюк, який щономера відкриватиме завісу таємниць життя зірок, їхнього шляху до успіху.

А родзинкою вечора став виступ сталевого голосу країни Арсена Мірзояна. Співак зачарував публіку своєю щирістю і безпосередністю, а також десятком драйвових та ліричних хітів. Після концерту Арсен Мірзоян привітно роздавав автографи гостям та спілкувався з шанувальниками.

У першому номері «Like» читайте інтерв’ю із Ірмою Вітовською, Наталією Микулою, Юрком Филюком та Романом Бончуком, статті про арт-домівку Яреми Стецика та шанс на одужання письменниці Христини Сирової, про школу розвитку сучасного мистецтва Ірини Батюк та багато іншого…