Картинки по запросу день знань не дарвати

Про це пишуть Версії з посиланням на ZAXID.NET.

Активісти громадської організації «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» закликають не купувати вчителям квіти та солодощі на День знань, а натомість інвестувати в освітню програму для них. Флешмоб #Освіта_замість_квітів запустили також і в мережі Facеbook. повідомила співзасновниця Центру інноваційної освіти «Про.Світ» Надія Михалевич.

«Немає нічого поганого в квітах. Але квіти зів’януть, а знання – ні. Тому ми пропонуємо витрачати гроші для навчання вчителів. Тим більше, що і самі педагоги все частіше висловлюють бажання проходити якісь цікаві освітні тренінги але не завжди можуть це собі дозволити через брак грошів, – розповіла Надія Михалевич. – Зокрема Центр «Про.Світ» пропонує освітню програму з управління проектами. Йдеться про те, що педагоги часто виношують в головах цікаві ідеї освітніх міні-проектів, які б могли внести новизну і користь в навчання дітей, проте не знають як їх втілити в життя. Власне цього ми і навчаємо».

Від так волонтери пропонують інвестувати кошти у втілення цієї освітньої програми замість того, аби витрачати їх на подарунки. Ознайомитись з деталями і зробити внесок можна насайті центру.

«Ми працюємо на волонтерських засадах і не беремо гроші за навчання, як за послугу. Проте програма не може бути абсолютно безкоштовною, оскільки потрібні гроші на приміщення, винагороди експертам та логістичні потреби. А ще ми намагаємось частково компенсувати витрачені на транспорт гроші тим вчителям, що живуть в області», – зазначила Надія Михалевич.

Вчителів навчають протягом трьох місяців. На навчання одного педагога потрібно 5 тис. грн. За підрахунками волонтерів, за букет квітів та коробку цукерків потрібно викласти в середньому 200 грн. І, якщо у класі є 30 дітей, то сума витрат на подарунки сягає 6 тисяч гривень. Цього більш ніж достатньо для проходження улюбленим вчителем інноваційної освітньої програми.