Обурені батьки вже написали відозву до правоохоронців. Натомість у школі заперечують, що педагог чинила насильство щодо дітей.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK), пишуть Версії з посиланням на ZIK.

«Я сидів на уроці і план не написав. Вона підійшла і мене головою вдарила об парту», ­– розповів учень 6-го класу Ярослав Кузнярський.

Школярі кажуть, що із жахом ідуть на урок української мови і літератури, бо вчителька частенько їх лупцює. Батьки, наслухавшись таких історій, звернулися до районного відділу освіти. Вони вимагають звільнити педагога.

«Проти вчительки виступили семеро батьків, які підписали заяву. То було раз, що вона вдарила. Потім вона в дітей пробачення просила, що такого більше не робитиме. Утім буквально за місяць знову стався такий інцидент», – стверджує Василь Кузнярський, батько школяра.

Учительку, яку звинувачують діти та батьки, звуть Наталією Цибух. Жінка працює у школі вже 50 років і запевняє, що дітей не била. Лише інколи підвищувала голос, бо клас, мовляв, важкий.

«Я до дитини навіть не доторкнулася. Я часто ходжу поміж рядами, дивлюся, як учні виконали домашнє завдання.  Так було і той раз. Я підійшла і, може, до тієї дитини нахилилася, але нікого не вдарила», – розповідає Наталія Цибух.

На захист вчителя стали інші батьки. Кажуть, Ярослав Кузнярський та Святослав Дунець, чиї батьки вимагають звільнення педагога,  часто порушують дисципліну на уроці.

«Дочка мені сказала, що агресії вчитель не проявляв. Це могла бути нервозність, щоб ту ситуацію в класі взяти під контроль. Моя дочка постійно жаліється, що діти зривають урок. Є група хлопців, які затівають між собою такі перегуки, чим заважають на уроці», – каже мати учениці 6-го класу Наталія Демчишин.

Дирекція оголосила педагогу догану. Запевняють, це вперше батьки поскаржилися на вчительку. Раніше жодних нарікань не було.

«Я не можу сказати, що Наталія Олексіївна – поганий вчитель. Вона вчитель високого класу, ще й громадський діяч», – розповідає заступник директора школи Надія Качмарик.

Чи била вчителька дітей, тепер з’ясовує поліція. Батьки написали заяву у правоохоронні органи.