Картинки по запросу митниця

Військова прокуратура Ужгородського гарнізону спільно з відділом боротьби з корупцією і організованою злочинністю Служби безпеки України в Закарпатській області та міжвідомчим центром із запобігання та виявлення порушень законодавства з питань державної митної справи виявлено і задокументовано системну корупційну діяльність службових осіб Закарпатської митниці Державної фіскальної служби та Чопського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Про це пишуть Версії з посиланням на прес-службу військової прокуратури Західного регіону.

Установлено, що вказані службові особи упродовж вересня-жовтня 2016 року вимагали та одержали від громадян України неправомірну вигоду за сприяння у безперешкодному переміщенні товарів побутового призначення.

Зокрема, 2 жовтня під час одержання 400 євро хабара викрито головного державного інспектора-кінолога відділу кінологічного забезпечення управління по роботі з митними правопорушеннями Закарпатської митниці ДФС на митному посту «Тиса». За вказані грошові кошти зловмисник обіцяв водієві без сплати митних платежів пропустити вантажний транспортний засіб із товарами побутового вжитку.

Того ж дня за результатами проведення обшуків на території ВПС «Тиса» виявлено та вилучено грошові кошти, отримані в результаті протиправної діяльності, у сумі 6950 євро.

Вказаний службовець затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення правопорушнику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням) та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.