Результат пошуку зображень за запитом "Галина Макота"

Кадрові зрушення в Управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА спровокувало звільнення Дмитра Романюка. Екс-очільнику управління запропонували посаду в Офісі залучення інвестицій, де він курує залучення інвестицій у всіх регіонах України.

За час своєї роботи в Івано-Франківській ОДА Дмитро Романюк залучив у область великого німецького інвестора – компанію “Leoni”, яка у вересні відкрила завод в Коломиї.

У травні Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій обласної державної адміністрації отримало нового керівника – згідно розпорядження голови ОДА Олега Гончарука новим начальником став Олександр Зрайко, який займав посаду заступника начальника.

Таким чином в Управлінні з’явилась вакантна посада начальника відділу європейської інтеграції та міжнародної технічної допомоги управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій і у червні оголосили конкурсна її зайняття. Серед вимог до кандидатів були: вища освіта у галузі міжнародних відносин або управлінського, адміністративного спрямування, знання законодавства та основ державного управління та вміння визначати пріоритетні напрями розвитку у сфері міжнародних відносин.

За результатами конкурсу новим заступником начальника управління – начальником відділу європейської інтеграції та міжнародної технічної допомоги управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації стала депутат Івано-Франківської облради від опозиційної фракція «Воля» Галина Макота. Дочка колишнього мера Болехова Зенона Макоти, який неодноразово фігурував в скандальних ситуаціях, набрала 28,59 балів.

Галина Макота працювала провідним фахівцем Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. В цьому з інституті з 2007 року навчався її батько Зенон Макота, який вступив до вузу вже займаючи посаду міського голови Болехова.

Зенон Макота запам’ятався тим, що неодноразово зривав сесії Івано-Франківської облради.

Свого часу один із кандидатів в депутати облради звинувачував мера Болехова в побитті.

34-річна депутат обласної ради неодноразово була в центрі скандалів. Так, минулого року на сесії Болехівської міськради її звинуватили в заангажованості та згадали Галині Зенонівні “гріхи батька”.