gladij

Зокрема, мова йшла про надання можливості проголосувати військовим: солдатам, офіцерам та добровольцям, що приймають участь у Антитерористичній операції, яких зараз більше 50 тисяч.

Реалізувати свої конституційне право їм давав можливість проект закону №5157. Під  час підготовки проект закону було повністю узгоджено із центральною виборчою комісією, він вдало пройшов і профільний комітет парламенту.

Закон підтримали фракції партії «Удар» (тепер входить в Блок Петра Порошенка) та «Свободи» повним складом. Провалили голосування фракція «Батьківщини» у компанії колишніх комуністів та перефарбованих «регіоналів». Не голосував за цей закон в тому числі депутат Василь Гладій, що у 2012 році став депутатом на Покутті та Гуцульщині.

Причина провалу голосування – виключно політична. Адже є всі причини прогнозувати, що українські захисники підтримають саме Блок Петра Порошенка, і ніхто із тимошенківців, комуністів та регіоналів в цьому не зацікавлений.

«Я вважаю таке голосування «Батьківщини» ганьбою, зрадою. Вони наплювали на інтереси 50 тисяч бійців, солдатів та офіцерів, добровольців, що приймають участь у антитерористичній операції та захищають інтереси всіх громадян України, в тому числі тих самих депутатів від БЮТу. А їм байдуже. І все тільки через те, аби завадити перемозі Порошенка на виборах, бо очевидно, що багато хто з бійців за нього проголосує», – коментує громадський діяч, активіст Євромайдану Руслан  Коцаба.

Нагадаємо, за останніми соціологічними даними, за два місяці блок Петра Порошенка суттєво збільшив рівень підтримки серед населення.

В тому числі варто зазначити, що Гладій на має шансів на перемогу у 89 окрузі 26 жовтня: переважна більшість виборців мають намір підтримати Юрія Солов’я від Блоку Петра Порошенка.