Полковник Мамчур, який під час окупації Криму Росією повів під Українським прапором та під виконання державного гімну України колону своїх бійців на російський спецназ, який окупував аеродром Бельбек, став одним із символів українського духу та вірності присязі.

 

Нагадаємо, що після «походу під кулі» окупантів, полковника Мамчура на три доби взяли в полон російські диверсанти.

 

«Мене три доби допитували, чинили шалений психологічний та моральний тиск, розповідали про зарплати в російській армії. Пропонували зрадити мою Присягу на вірність Україні. Три доби не давали спати. Але, зрозумівши, що все марно – відвезли подалі та відпустили», – розповів учасникам програми Юлій Мамчур. Багато його колег перейшли на сторону окупанта. Проте, полковник Мамчур переконаний, що в них неможлива жодна кар’єра і в російській армії, тому що зрадники отримають запис в своїй особовій справі – «схильний до зради своїй Присязі», а зрадники – вони всюди зрадники.

 

Полковник Мамчур високо оцінив ідею створення по всій Україні Цетрів військової підготовки та інформації подібних до того, що створений на Прикарпатті Олександром Шевченком.

 

“Сьогодні ми не маємо належної підготовки молоді до військових дій. Освітня система ,яка існувала ще за часів Радянського Союзу і в перші рокиНезалежності України, була знищена. Такі центри підготовки повинні діяти по всій Україні. Перш за все потрібно навчити військової дисципліни, а вже потім стріляти та все інше. Краще нас самих нашу землю не захистить ніхто, тому маємо згуртуватись та бути готовими до захисту держави” – наголосв Ю.Мамчур.

 

«Олександр Шевченко належить до тієї команди, яка допомагає армії та батальйонам не на словах, а на ділі. Якби не такі як він, то ворог би вже стояв на Дніпровських берегах. Нам важливо відчувати, що в тилу в нас є сильні, реальні люди, патріоти, здатні забезпечити нас ресурсами та політичною підтримкою. Шевченко саме така людина», – переконаний Юлій Мамчур.

 

Фото з курсантами Центру “на згадку”

 


 

 

 

 

 

 

З керівником Центру, чемпіоном світу з кік-боксингу, добровольцем АТО Віталієм Меріновим