Федерація лижного спорту України визнала гірськолижну школу «Буковель» «Кращою спортивною школою 2013» в номінації «Гірськолижний спорт». Церемонія нагородження пройшла 20 червня в Києві.

Як розповів кореспонденту БРІЗ керівник гірськолижної та сновборд школи «Буковель» Андрій Піллероа, в Україні таких шкіл налічується більше 60, але не всі вони функціонують. А перемогу вони виборювали серед аналогічних ще 16 гірськолижних шкіл, які також є активними учасниками різноманітних змагань. І все ж по очках вибороли комадне перше місце, що для них є «великим позитивом, адже це – офіційне визнання». До цього часу школу все одно неофіційно вважали закладом досить високого рівня, адже вихованці отримували не одну перемогу в різноманітних змаганнях, ставали чемпіонами.

Андрій Піллероа також розповів БРІЗу, що школа функціонує ще з 2001 року, але тільки 4 роки працює програма по безкоштовному тренуванню дітей, що проживають поблизу Буковелю. А також запевнив, що судді майже одноголосно нагородили їх почесним першим місцем.
Довідково: Гірськолижна та сноуборд школа «Буковель» була створена в 2001 р. силами менеджерів гірськолижного курорту «Буковель» і тренерів з гірськолижного спорту та сноубордингу. Всі інструктори Bukovel Ski School, пройшли навчання відповідно до міжнародних стандартів підготовки інструкторів з гірськолижного та сноуборд спорту – ISIA. У школі працюють та викладають майстри спорту, переможці чемпіонатів України зі слалому, слалом-гіганту, могулу, фрістайлу.
Філософія школи:
• Пропаганда здорового способу життя.
• Популяризація гірськолижного спорту та сноубордингу в Україні.
• Організація активного відпочинку дорослих та дітей на ГК “Буковель”.
Діяльність школи:
• Навчання людей всіх вікових категорій гірськолижному спорту та сноубордингу.
• Всебічний розвиток здібностей учнів у гірськолижному і сноуборд спорті.
• Підготовка професійних спортсменів в гірськолижному і сноуборд спорті.
• Проведення всеукраїнських та міжнародних змагань з гірськолижного спорту та сноубордингу.
• Створення та організація роботи спеціальних споруд таких як «сноупарк для джибінга», «траса слалом-гігант», «траса могул».