145_photos_image_sniadanie_l

Учасники заходу матимуть змогу отримати цінні настанови й поради стосовно того, як раціонально використати свій час, щоб провести відпочинок з максимальною користю для своєї кар’єри. «Розумні» канікули — це задоволення коштує дорожче, ніж відпочинок за «гарячою» путівкою. Але й користі більше!

Для підтримки «кар’єрної» форми важливо не тільки постійно практикуватись у своєму ремеслі, але й отримувати все нові й нові знання, які сприятимуть особистісному розвитку, поглибленню життєвого досвіду, і, як наслідок, — можливість виникненння нової бізнес-ідеї. Адже успішна кар’єра тримається не тільки на постійній практиці, але й залежить від рівня отриманих нових знань.Відпустка — чудова нагода присвятити час своєму самовдосконаленню, а також познайомитися у неформальній обстановці з новими цікавими людьми.

Для досягнення такої цілі головне — правильна організація свого часу. Варто проаналізувати свої “часові витрати” і почати жити, використовуючи кожну хвилину по максимуму.

Відпочинок – це, з рештою, зміна виду діяльності. Діяльності! А не повної бездіяльності. В який би куточок земної кулі ви не навідались, завжди знайдеться щось, чого ви ще не бачили і про що неодмінно варто довідатись. Не забуваймо також, що відпустка за кордоном – це шанс попрактикуватись у своїх знаннях з іноземної мови. Не прогавте його!

Наше життя –  невпинний рух, тож рухайтесь тільки вперед!