77777777777777777

Нагадаємо, активісти, які зібралися на вул. Ленкавського, 4А (під офісом ГО «Стан») розповіли, що не хочуть бачити в місті цю організацію, адже вважають її ворожою. Вони акцентували на тому, що одна із засновниць цієї організації – це Олена Заславска, яку пікетувальники називають письменницею так званого ЛНР.

На сайті організації з’явилась інформацію про те, що того ж вечора на адресу “СТАНу” посипались звинувачення в сепаратизмі у соціальній мережі Facebook та навіть деяких Івано-Франківських ЗМІ.

“Група молодих людей, що заблокувала офіс організації “СТАН” у суботу закидала “СТАНу” сепаратистську діяльність. Ті самі обвинувачення оприлюднені в постах окремих осіб та на сторінках організацій радикального спрямування. Автор(к)и публікацій наводять як аргументи на підтвердження гучних заяв фото членів літературного угрупування “СТАН” під час акцій у Луганську та сучасні знімки Олени Заславської, співзасновниці ГО “СТАН”, котра вийшла з організації у 2014 році, про що зробила публічну заяву. Нині О. Заславська є представницею сепаратиського формування. Проте ні вона, ні Олександр Сігіда, засновник літературного угрупування “СТАН” у 1999, а нині голова так званого “Союзу письменників ЛНР”, не мають жодних зв’язків з організацією, тим більше не мають впливу на її політику. За свою проукраїнську позицію ГО «МО СТАН»  постійно піддається критці з боку сепаратиських формувань так званих ЛНР і ДНР.  На початку війни двоє членів організації через свої переконання потрапили у полон. А через подальші спроби російських військових затримати представників організації на захист останніх стала міжнародна фундація “Підтримка правозахисників”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляють, що сьогодні ГО «МО «СТАН» є членом кількох міжнародних платформ.

“Як експерт з культурної політики та розвитку громадянського суспільства лідер організації Ярослав Мінкін представляє Україну на міжнароднародних самітах та конференціях. “Молодіжна організація”СТАН” реалізовує проекти спрямовані на розвиток молоді, громадянську освіту, захист прав людини, демократизацію українського суспільства. За час роботи в Івано-Франківську випускниками та випускницями навчальних проектів СТАНу стало більш ніж 500 осіб (інформація про ці проекти розміщена на  сайті організації)”, – відзначено у повідомленні.