Справжній фурор на сцені «Голосу країни» справив 33-річний протоієрей Олександр Клименко з міста Березань, пишуть Версії.

«Якщо сам образ священика допоможе людям задуматися про вічне, для мене цього вже достатньо. Любов, дружба, покаяння – речі, які священик може донести, і, можливо, з його вуст вони прозвучать виразніше», – коментує отець Олександр своє рішення взяти участь у «сліпих прослуховуваннях».

На сцені «Голосу країни» отець Олександр виконав пісню Миколи Мозгового «Материнська любов», чим розвернув все тренерські крісла. Учасник розповів, що править службу в селі Недра і у в’язниці, намагаючись і там також давати людям шанс на зміну власного життя.

«Зазвичай я можу зробити дуже багато зауважень по техніці вокалу, але зараз я не бачу в цьому ніякого сенсу, адже Ви знаєте, для кого співаєте і чому Ви це робите», – зазначила Джамала.

Своїм наставником Олександр Клименко обрав Тіну Кароль.

Одним із найяскравіших епізодів випуску став виступ 23-річного Влада Бєліка родом із Луганської області, який після початку бойових дій на його рідній землі змушений був переселитися до Києва.

«Душу не обдуриш! Україна в серці», – коментує свій переїзд хлопець.

Влад два роки готувався перед тим, як подати заявку на «Голос країни», адже ставиться до проекту, як до найвідповідальнішого кроку в своєму житті. На «сліпих прослуховуваннях» сьомого сезону Влад виконав вокально складну пісню Майкла Джексона «Give it to me», чим розвернув крісло Потапа, потрапивши до його команди.

«Ти справжній боєць, а мені такі хлопці потрібні в команді», – прокоментував Потап.

19-річний Єгор Шаранков з Білорусі виріс у родині медиків, і з самого дитинства батьки готували хлопця стати лікарем. Але за день до вступу до медичного інституту Єгору наснився віщий сон, який переконав його в тому, що він повинен займатися музикою, адже це – його покликання. На сцені «Голосу країни» Єгор Шаранков виконав пісню Beatles «Back In USSR», чим змусив Сергія Бабкіна танцювати прямо на своєму червоному кріслі. Запросити учасника до своєї команди захотіли Потап і Сергій Бабкін.

«Ви всім показали свій сильний характер, у Вас міцний стрижень. Але мені бачиться у Вас ще і ліричний герой, адже Ви схожі на ельфа», – прокоментував Сергій Бабкін, якого і обрав у якості свого тренера Єгор.

Одним з найемоційніших виступів випуску стало виконання молодою мамою Іриною Гросу з Одеси пісні «Royals» співачки Lorde. Ірина виступає в техніці «вокальний лупінг», за допомогою голосу створюючи музичні аранжування. При цьому дівчина використовує такий же «семплер», на якому Іван Дорн минулого сезону «Голосу країни» писав треки в перервах між зйомками «сліпих прослуховувань». Своїм виступом учасниця розвернула крісла всіх тренерів, які влаштували справжній «баттл» за учасницю.

«Скільки я не намагався поєднувати на концертах «семплер» і гітару – це дуже складно, – прокоментував Сергій Бабкін. – Але у тебе вийшло, ти молодець!»

Після того, як Ірина своїм наставником обрала Потапа, Сергій Бабкін та Тіна Кароль, використовуючи «семплер» учасниці, показали невелику музичну імпровізацію, під час якої Потап прочитав реп.

Читайте також:

“Голос країни”: неймовірним виконанням пісні священик довів до сліз зіркову франківчанку Тіну Кароль (відео)