28 жовтня під офісом СТАНу зібрались активісти «Правого сектору» та національного руху «Карпатська Січ», які вважають ГО “сепарським шабашом”.  Все тому, що серед керівників організації досі значиться луганська поетеса Олена Заславська, відома своєю антиукраїнською позицією, – пишуть Версії.

Тоді керівник СТАНу Ярослав Мінкін так і не вийшов на розмову до активістів. Сьогодні ж “станівці” зібрали прес-конференцію, щоб донести свою позицію. Зокрема, чому після переїзду в Івано-Франківськ не зробили ребрендинг СТАНу.

“Якщо ми зараз вирішимо створити нову організацію, то це означає, що ми віддамо всі наші напрацювання з Луганська. А в Луганську ми дуже активно боролися за цілісність України”, – зазначив Ярослав Мінкін.

Свого часу засновником та керівником СТАНУ була і Олена Заславська, яка з початком окупації підтримала створення ЛНР та стала членом “Спілки письменників ЛНР”. Мінкін розповів, що на неї так вплинуло середовище. Однак з того часу вони не підтримують зв’язок і не працюють разом. Тепер “станівці” робитимуть все можливе, щоб навести лад з документами і вже офіційно виключити зі складу керівників організації Заславську.

“Ці три роки ми менш за все думали, що в нас в реєстрах десь зафіксовано”, – зауважує Олеся Архіпова, операційний менеджер СТАНу.

Ярослав Мінкін також додав, що перереєстрація організації під новою назвою означитиме, що “станівці” здались.

“Я особисто в Луганську дуже багато втратив – друзів, нерухомість, колег і так далі. І я не хочу віддавати їм ще й організацію, яку ми заснували з Костянтином та Оленою. Для того, щоб вони там сказали: “Тепер у нас є громадська організація СТАН і ми будемо просувати “русскій мір”. Бо таким чином ми програємо ще й там. Вони скажуть: “Вони чинили супротив нам, влаштовували різні Євромайдани. От тепер вони перереєструвались, а ми будемо будувати “русскій мір”. Цього не буде”, – пояснив свою позицію Мінкін.

Довідково:

За даними YouControl  Громадська організація “МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ “СТАН” зареєстрована 17.01.2008 (9 років 9 місяців тому).

Засновники  організації: 

ЗАСЛАВСЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Адреса засновника: 91016, Луганська обл., місто Луганськ, Ленінський район, ПЛОЩА ГЕРОЇВ ВВВ, будинок 7, квартира 211
Розмір внеску до статутного фонду: 0,00 грн

МІНКІН ЯРОСЛАВ БОРИСОВИЧ
Адреса засновника: 98337, Автономна Республіка Крим, місто Ялта, ВУЛИЦЯ КРУПСКОЙ, будинок 48, корпус 2, квартира 307
Розмір внеску до статутного фонду: 0,00 грн

СКОРКІН КОСТЯНТИН ЮРІЙОВИЧ
Адреса засновника: 91011, Луганська обл., місто Луганськ, Ленінський район, ВУЛИЦЯ ХЕРСОНСКАЯ, будинок 5 А, квартира 39
Розмір внеску до статутного фонду: 0,00 грн