На Івано-Франківщині не всі члени “Фронту Змін” готові вступити до “Батьківщини”. Зокрема свої сумніви щодо можливого вступу до “Батьківщини” висловив кореспонденту “Фіртки” головний міський “фронтмен” Ігор Прокопів

 “Я поки що не готовий вступити в Батьківщину, – розповів кореспонденту “Фіртки” Ігор Прокопів, – Ситуація зараз наступна – відбувася з’їзд і партію “Фронт Змін” “скасували”. На сьогоднішній день “Фронту Змін” не існує. Нині я безпартійний і міська організація знівельована, – її немає. “Фронт Змін” це вже історія. Про нього вже нема що говорити”.

Далі ситуація така. З’їзд прийняв рішення про об’єднання, але справа в тому, що вступ кожного члена – це справа індивідуальна і добровільна. Партію скасували і ти ніде не дінешся. А ввійти – це вже інше. У кожного свої переконання. Хтось вважає “Батьківщину” радикальною партією, комусь ближча “Свобода”, а хтось може бути безпартійним. Це ситуація вже така. Це вже процедура. Відбувся з’їзд, проходить процедура об’єднання у верхах. На даному часі ми зібралися фракцією, партією. Взяли це на обговорення кожного депута, члена партії. Нині це питання на розгляді“, – розповідає лідер Івано-Франківських фронтменів Ігор Прокопів.

Щодо можливого злиття фракції ФЗ в Івано-Франківській міськраді з пракцією “Батьківщини” Ігор Прокопів розповідає: “У міській раді на даний момент діє фракція «За зміни в Івано-Франківську», ніяких змін немає. І з депутатів ніхто не заявив про вихід чи перехід. Вона працює у повному складі”.

“Фронт Змін” – це партія, яка сповідувала економічний патріотизм. ЇЇ завдання було об’єднати Україну на основі економічного патріотизму. Я, напрклад, через це до нього і вступив. БЮТ – це більш радикальна партія, вона орієнтована на лідера. Якщоб я хотів вступити в “Батьківщину”, яка існувала вже на час створення “Фронту Змін”, то без проблем ще тоді би написав заяву і вступив. І як скасовували “Фрон Змін”, то зі мною ніхто не радився. Прийняли рішення і все… Прийняли рішення про об’єднання, але вступ – це особиста справа кожного…”, – поділився своїми сумнівами керівник міськрадівської фракції «За зміни в Івано-Франківську».

Нагадаємо, що на той час майже непублічний Ігор Прокопів на минулих місцевих виборах балотувався в мери Івано-Франківська, показавши якісну передвиборчу кампанію та хороший результат, який давав надію на перемогу на наступних виборах. Доброю підмогою на тих виборах було його керівництво міським “Фронтм Змін”. Тепер такої підтримки Ігор Прокопів вже не матиме…

Міськрадівська фракція «За зміни в Івано-Франківську» наразі має такий склад:

 Ігор Прокопів, Юрій Петрушко, Ріяфет Садиг огли Гасимов, Олесандр Олександрович Бубен, Роман Василюк, Сергій Борзов, Ростислав Кукурудз, Сергій Басараб, Олег Гончарук.

Ігор Прокопів в даний час очолює “Івано-Франківськгаз”, підконтрольний олігарху (родом із Заліщиків) Дмитру Фірташу, в якого давні неприязні стосунки з лідеркою “Батьківщини” Юлією Тимошенко…

Аналітична група “Фіртка-Магус” готує статтю про долю ФЗ та її членів на Івано-Франківщині, яку читайте на нашому сайті незабаром.