«Я був на всіх блокпостах, які там є, і був власне на базі, де основна маса наших військових, — говорить він. — Вертаючись назад, заночував на першому блокпості. Вчора розповідав матерям військових про всі ці речі, ми навіть зробили короткий відеозвіт. Всі солдати і офіцери мали можливість висловитися на камеру».

Скрипничук каже, що серед військових відчувається певна настороженість. Це не дивно, адже люди інколи бувають під обстрілом. Є кілька солдатів, які психологічно до цього менше готові. Але на самих блокпостах він жодних плачів не чув.

«Коли ми їхали туди, то бачили необладнані блокпости, — заявив він. — А коли вже верталися, то всі блокпости були обладнані. Я не кажу, що повністю так, як треба, але облаштовані. Вже стояли бетонні плити, викопані бліндажі, мішки з піском і т.д. За ті дві доби, що ми були там зробилося дуже багато».

Голова облради також наголосив, що нашим військовим багато допомагає місцеве населення, особливо священики з українських церков. Коли треба було бензопили — принесли священики. Крім того, харчування на блокпостах на 60-70 % від місцевих.