trotsenko1

Як повідомив Міністр оборони України, він належним чином  проінформований про ситуацію з батальйоном «Прикарпаття». За словами Валерія Гелетея, вже зараз проводяться відповідні заходи, щоби зняти загрозу життю та здоров’ю прикарпатських військовослужбовців. Деталей, однак, розголошувати не може, оскільки інформація є службовою й її розкриття може зашкодити успішному виконанню поставлених завдань.

Як було повідомлено, уже за день-два ситуація буде повністю вирішена, у чому жінки та матері прикарпатських військовослужбовців будуть мати змогу переконатись безпосередньо від своїх синів та чоловіків.

Нагадаємо, вчора  у Івано-Франківську жінки та матері військовослужбовців батальйону «Прикарпаття» зібралися під адмінбудинком у Івано-Франківську, де висловили своє обурення, що їхніх близьких відправили безпосередньо у зону бойових дій усього за декілька кілометрів від російського кордону, в той час як в область для несення служби й охорони об’єктів спрямовують військовозобов’язаних з інших регіонів України. Окрім того, матері стурбовані інформацію, що її одержують від своїх синів, які у даний момент несуть службу в зоні АТО, про наявність проблем із матеріально-технічним забезпеченням й відсутністю належного підкріплення бронетехнікою.

Задля належного роз’яснення ситуації, що склалася з прикарпатськими військовими, голова обласної державної адміністрації Андрій Троценко одразу ж викликав обласного військового комісара Ігоря Павлюка.

Той у свою чергу запевнив, що вже найближчим часом до наших хлопців прибуде підкріплення бронетехнікою із Одеської області. Окрім того, сьогодні прикарпатським військовослужбовцям буде відправлено машину з допомогою продовольством та необхідними знаряддями.