Депутат з Косівщини Михайло Данилюк на своїй сторінці оприлюднив судове рішення, у якому йдеться про правопорушення, в якому замішаний ставленик Михайла Вишиванюка у Косівському районі – Ярослав Шинкарук:

В попередніх своїх публікаціях я звертав вашу увагу на численні грубі порушення законності головою Косівської РДА Шинкаруком Я.І. Не дивлячись на вміння хамелеонів-чиновників прикриватись державними нагородами, генеральськими погонами та депутатськими мандатами – останні події підтверджують, що відповідати прийдеться по всій строгості закону! Нарешті найвище керівництво правоохоронніх органів держави звернуло увагу на мої численні публікації та звернення про вседозволеність чиновництва Косівської РДА!

Не буду давати своїх оцінок, а пропоную вам ознайомитись з офіційними документами: ухвалами судів, згідно з якими в Косівській РДА та інших установах проведено обшуки, вилучено документи, арештовано ряд посадовців та проводиться розслідування – маю переконання що на кінець розкраданню буде покладено край!

shynkaruk_1

shynkaruk_2

shynkaruk_3

shynkaruk_4