Спільно з керівником депутатського корпусу у складі делегації перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, голова постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму Ігор Дебенко та член комісії Василь Гладун. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

В рамках візиту керівники та депутати обласної ради зустрілися з Почесним консулом України в Ополе Іреною ПордзікОлександр Сич подякував консулу за підтримку українців, які перебувають на території Ополе і запевнив у готовності до налагодження нових контактів та нарощення існуючих.

“Переконаний, що наша співпраця буде розвиватися і надалі, адже українці та поляки дуже близькі за культурою і традиціями. В нас за плечима складна тисячолітня історія і в ній треба шукати позитивні моменти, які нас єднають”, – підкреслив голова обласної ради.

В ході зустрічі сторони обговорили питання економічного співробітництва між регіонами та функціонування консульства. Як відзначила Ірена Пордзік, важливим елементом діяльності консульської установи є підтримка митців з України: організація концертів, літературні збори тощо.

Почесне консульство України в Ополе запрацювало у вересня 2017 року, а відтак, представники Прикарпаття стали першою офіційною делегацією консульської установи. В свою чергу Олександр Сич запросив консула з офіційним візитом відвідати Прикарпаття.