Голова правління «Укрнафти» поспілкувався з франківськими студентами

Спочатку делегація ПАТ «Укрнафта» відвідала комп’ютерний центр нафтогазових технологій, лабораторію моделювання процесів розробки родовищ нафти і газу кафедри РЕНГР. Тут Марк Роллінз поспілкувався з п’ятьма стипендіатами ПАТ «Укрнафта», які нещодавно пройшли конкурсний відбір, поцікавився їхніми планами на майбутнє, ділився досвідом роботи компанії, спрямованим на підвищення видобутку нафти і газу в Україні.

В ході зустрічі відбулось обговорення з ректоратом основних напрямів подальшої співпраці між університетом та компанією. Обидві сторони приділили значну увагу потенціалу ІФНТУНГ для виконання тих завдань, які на сьогоднішні стоять перед компанією «Укрнафта».

Після зустрічі з ректором Марк Роллінз прочитав студентам лекцію на тему «Яких працівників шукають нафтогазові компанії?». Він звернув увагу студентів на основні вимоги, які ставлять компаніями до випускників університетів.

«Технічні знання, отримані студентами, це ще не все, молодий спеціаліст повинен бути активним, мати свої особисті погляди, не боятись помилятись, але не повторювати помилки, вести за собою інших, генерувати ідеї та втілювати їх в життя», – сказав Роллінз.

Цими вимогами сьогодні керуються у підборі кадрів в ПАТ «Укрнафта»: проходить реформування підрозділів із залученням молодих активних працівників, заміна працівників, які тривалий час уже пропрацювали на одному робочому місці. В кінці лекції студенти активно задавали питання.

Візит голови правління «Укрнафта» став новою сторінкою в історії університету, кроком до активної співпраці між університетом та однією з найбільших в Україні нафтогазовидобувних компаній. Голова правління Марк Роллінз підкреслив, що покладає велике надії на співпрацю між ІФНТУНГ та «Укрнафтою», йдеться на сайті університету.