Голова прикарпатського села розповів рецепт порятунку від безробіття (ВІДЕО)

Мальовниче село в передгір’ї Карпат згадують в документах 15 століття, а назва, за легендою, ще давніша – від імені сміливиці Ганнусі, яка врятувала односельців під час нашестя монголотатар. Нещодавно в селі відзначили 580 річницю села, підготували святковий концерт, а також відремонтували бібліотеку та завезли кількасотень нових книжок, йдеться в сюжеті телеканалу “112 Україна”. Про це пишуть Версії з посиланням на Вікна.

Про те, що сільським головою став молодий Ігор Лукашевич, місцеві не шкодують:

«Він за два роки зробив те, що не робилось 20 років, наприклад, відремонтував дорогу, бачили б ви, які в нас жахливі дороги були, кожна вулиця в селі тепер освітлена».

У амбулаторії поміняли вікна, зараз сільський голова працює над тим, щоб перекрити дах, зробити огорожу. Отримала амбулаторія і нову техніку і апарати, втім, є ще над чим працювати, каже сільський голова:

«Треба будівлю амбулаторії перекрити, зробити систему опалення, провести воду до кожного кабінету».

Та чи не найбільша проблема Ганнусівки — сільське безробіття, молодь їздить на заробітки до Польщі та Італії, старші ще тримаються господарств. Зараз на всю Ганнусівку не більше ніж півсотні корів, а раніше череда була під три сотні.

У сільського голови надія на інвесторів. Каже, що зелений туризм і енергетика створять нові робочі місця:

«У нас можна було б розмістити сонячні батареї чи навіть зробити невеличкий гірськолижний міні-курорт».