Результат пошуку зображень за запитом "роман Чернега"

Про це написав Роман Чернега у фейсбук. Голова Державної служби з питань праці каже, що до нього на прийом “завітали” активісти ГО “Стоп корупції”. Серед них був агресивний чоловік, який представлятися не захотів і вигукував, що він “Ісус Христос”. Чоловік всівся у крісло Чернеги, висловлювався нецензурно і бив кулаком по столі. Про це пишуть Версії з посиланням на МІСТО.

До Держпраці завітав «Ісус Христос»!
(Прости Господи).
Відбулося «друге пришестя»! До Держпраці “явився” “Ісус Христос”.
По крайній мірі так представилася людина, яка сьогодні разом з активістами ГО «Стоп корупції» (так було написано на їх накидках) була на «прийомі» в голови Держпраці.
… Коли нарешті перші емоції відвідувачів притихли, на запитання , що привело їх до держустанови, отримали безапеляційне твердження-відповідь – Держпраці видало неправомірний документ дозвільного характеру. І вони вирішили, підміняючи собою правоохоронні органи і суди, попираючи презумпцію невинуватості, звинуватити Держпраці і мене у незаконних діях. У спосіб , який не прикрашає ні громадського активіста , ані журналіста.
Цей пост я написав, не тому що мене зачепили образливі слова (зокрема щодо релігій, віросповідання) крики, матюки цього “Ісуса” (прости Господи). Мене вразило інше.
Я дивився на молодих хлопців і дівчат, очевидно студентів, які не розуміли куди прийшли і що тут роблять, які на прохання представитися, мовчали і слухали тільки команди “молчи!!!” «Ісуса», і думав, ким вони виростуть , якщо вже зараз не мають своєї власної думки. І водночас згадував студентів на Євромайдані, з якими разом творили новітню Історію України, чия звитяга започаткувала незворотні зміни в державі і суспільстві. Згадував, як будучи комендантом консерваторії , таких студентів виводили з будівлі, бо були загрози побиття і ув’язнення їх “беркутом”. Як з друзями видирали і відбивали у прямому розумінні таких студентів з автозаків тодішньої міліції…Ще багато чого згадував…
Та переконаний, що громадськість має конролювати роботу держорганів. Але я також
упевнений, що ми всі, чиновники, громадські активісти, працівники на підприємствах, підприємці, журналісти, – всі хочемо збудувати правову державу з міцним громадянським суспільством …
Але чи такий фундамент громадянського суспільства і демократії закладаємо ? Що пожинатимемо в майбутньому?
Як думаєте, Роман Бочкала ?
Вангувати не буду, але відчуваю, що #зрада буде багато.
P.S. До речі, як потім з’ясувалось, «Ісуса» звати Серьожа…
P.P.S. Дякую своїм колегам #Держпраці і #Національнаполіція за професійне реагування на ситуацію, — йдеться у повідомленні чиновника.