2 (2)res 123

«Вони розлучилися, не склалося. Вона пояснювала, що важко любити на відстані, коли бойфренд живе в Штатах », – розповіла нам одна з її львівських знайомих.

Після перемоги Ані в соцмережах бурхливо обговорюють її зв’язок з депутатом-регіоналом 55-річним Юрієм Іванющенко (Юра Єнакієвський). Нібито за перемогу своєї підопічної він заплатив $ 100 тис., зробивши їй до цього пластику в Бразилії. В оточенні дівчини чутки спростовують: «Який покровитель? У неї є коханий, він їй допомагає фінансово, вона сама заробляє як модель. Конкурс Аня виграла чесно, їй аплодували найгучніше. А пластики вона не робила, у неї все натуральне ».

За модель заступився в Мережі модельєр Андре Тан: «Особисто був присутній на конкурсі і можу сказати, що Андерс була найяскравішою». До речі, Андерс – НЕ псевдонім, а справжнє прізвище. «У батька Ані багато різних кровей намішано: польська, італійська», – кажуть подруги переможниці. Сама ж вона написала в блозі: «Докладу всі зусилля, щоб представити Україну найкращим чином на міжнародному конкурсі». «Міс Всесвіт» відбудеться 13 вересня в Еквадорі, в місті Гуаякіль.

Фотографії із сторінки Ані в соцмережі

10

2

3

4

5

6

7

8

9