Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"
Відповідаю тим, кого цікавить, чому не ремонтуються де-які дороги на Прикарпатті. Поданням скарг 14 і 16 червня до постійно діючої колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг у сфері публічних закупівель ТзОВ”Івано-Франківськавтодор” відтерміновує на не визначений термін поточний середній ремонт доріг Н10″Стрий- Мамалига” від Болехова через Калуш до Івано-Франківська, Н18″Івано-Франківськ -Тернопіль” через Тисменицю до межі з Тернопільською областю, Т0906″Івано-Франківськ-Надвірна”.

Зі скарг зрозуміло, що “Івано-франківськавтодор” не задовільняють вимоги в тендерній документаціі, які передбачають необхідну кваліфікацію, аналогічний досвід ремонтних робіт в попередніх роках, наявність необхідної техніки і персоналу.

Для прикладу, ТзОВ”Ів-Франківськавтодор” оскаржує вимогу щодо надання переліку усіх машин,механізмів,техніки та обладнання, які необхідні для виконання робіт, вимог технічного завдання, оскільки у разі визнання його переможцем торгів, він зобов’язується залучити техніку, якої У НЬОГО НЕМАЄ, на умовах мабуть субпідряду, оренди чи інших. Підхід ТзОВ”Івано-Франківськавтодор” зрозумілий – ” спочатку дайте мені роботу, а тоді я шукатиму техніку і спеціалістів”, що, звичайно, не влаштовує замовника робіт, бо ставить під сумнів вчасне і якісне виконання ремонту доріг.

До речі на скарги іншого змісту, які ТзОВ”Івано-Франківськавтодор” вже подавав 28 квітня, тендерний комітет вніс поправки, з урахуванням іх побажань.

Також доводжу до відома , що тендерний комітет Служби автодоріг при розробці тендерної документації бере за основу Типову документацію для попереднього відбору(попередньої кваліфікації учасників торгів), розроблену Європейським банком реконструкції і розвитку, бо маємо за мету аби наші дороги відповідали стандартам європейських країн, – написав Василь Буджак.