http://fakty.ictv.ua/images/gallery/2014/10/07/thumbnail-20141007154305n.jpg

«До лікарні під’їхало понад 100 активістів — учасників АТО, які проходять реабілітацію чи у відпустці, були навіть вояки на милицях, — каже голова профкому лікарні Олег Мальон. — Працівники лікарні спостерігали, як люди  вивели головного лікаря до смітників на господарському дворі, «допомогли» йому залізти до бака і прикидали сміттям. А відтак вже відбулася розмова в кабінеті Мар’яна Студента за участю активістів, голови Долинської райради Володимира Луцького та головного лікаря Долинської районної лікарні ігоря Романюка.

Я був і особисто чув, як громадські активісти обіцяли, що надалі «смітник» чекає і головного лікаря Долинської районної лікарні ігоря Романюка. Кажуть, що останньою краплею, яка переповнила чашу громадського терпіння, став факт відмови головного лікаря Мар’яна Студента допомогти ліками нашим воякам у зоні АТО. Тож люди згадали йому і співпрацю з «регіоналами», і сприяння «антимайданові», і «реформування» медзакладу, і службовий «терор» проти непокірних медпрацівників за публічний вияв недовіри, — все, що наболіло», пише Фіртка з посиланням на ”Галичину”.

 

У четвер депутати Долинської районної ради проголосували за скасування контракту з Мар’яном Студентом як головним лікарем Вигодської міської лікарні.

 

Нагадаємо, що соціальний неспокій навколо Вигодської міської лікарні не вщухає вже до десяти років і час від часу супроводжується акціями громадської спротиву проти адміністративної політики, яку керівництво районної медицини називало «реформами», а громадськість — спробами знищити Вигодську міську лікарню як заклад.