Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

У Києві на Софійській площі сьогодні, 8 грудня, почали нарешті прикрашати різдвяно-новорічну ялинку. Організатори обіцяють оригінальну ілюмінацію та багато іграшок.

Новорічне дерево хоч із запізненням на п’ять днів, але напередодні усе ж таки встановили. Для цього довелося переробити та зміцнити конструкцію, яка підтримує ялинку.

Організатори запевняють, попри всі ці негаразди, її відкриють у день Святого Миколая. Також над підготовкою та декоруванням працюватимуть 800 людей, а не 400, як планувалося раніше.

“Наразі ми збільшуємо кількість людей, які будуть обслуговувати, прикрашати, тому йдемо за графіком. 19 грудня буде в усій своїй красі. Іграшок у нас цього року дуже багато – близько тисячі ліхтариків і вони будуть інноваційними, тому що будуть всі підсвічуватися різними кольорами”, – говорить один із організаторів Надія Тутенко.

Нагадаємо, дерево для почесної місії лісники шукали майже тиждень і знайшли у Прикарпатті, у Богородчанському агролісгоспі. За кількістю кілець на зрубі лісники визначили, що ялинці 91 рік.

Вона саме досягла віку, коли її вже потрібно зрубати. За планом, у понеділок ялинка вже мала стояти на Софійській площі.