http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_0194_(1)_(1).JPG

 Відрекомендував її керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації голова ОДА Олег Гончарук, пишуть Версії з посиланням на прес-службу ОДА.

http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_0089_(1)_(1).JPG

«Перебуваючи на посаді директора департаменту агропромислового розвитку ОДА, Марія Савка проявила себе як висококваліфікований, толерантний та відповідальний керівник, здатний знаходити взаєморозуміння з колективом задля виконання поставлених завдань, – наголосив Олег Гончарук. – Переконаний, що вона стане моїм добрим порадником, а Вам – фаховим наставником та помічником у роботі».

http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_0067_(1).JPG

Зазначимо, що призначення Марії Савки на посаду відбулося відповідно до нового Закону України «Про державну службу». Під час конкурсу вона проявила високий рівень знань та продемонструвала найвищий результат у тестовому завданні та співбесіді.

http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_0183_(1).JPG

У своєму виступі Марія Савка подякувала за виявлену їй високу довіру та зауважила, що у своїй роботі керуватиметься набутим досвідом та фаховим підходом до виконання покладених на неї обов’язків.

http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_0164.JPG

«Під керівництвом Олега Гончарука в області сформувалася дієва команда, яка активно працює задля покращення соціально-економічного життя краю, – підкреслила Марія Савка. – Впевнена, що лише спільними зусиллями та плідною працею нам вдасться досягти високих показників розвитку Прикарпаття».

http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_0116_(1).JPG

http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_0100.JPG