pobyttja

Перед Івано-Франківським міським судом постав мешканець міста Надвірна, який до цього вже чотири рази був засуджений за вчинення різного роду правопорушень.

Під час з’ясування обставин справи Івано-Франківському міському суду вдалось встановити, що однієї ночі близько 02.00 години, перебуваючи в дворах по вулиці Коновальця, що в Івано-Франківську, підсудній підстеріг випадкового перехожого. Після чого підбіг до нього та почав наносити удари кулаком по обличчю. Заволодівши сумкою потерпілого, в якій знаходились грошові кошти, телефон, фотоапарат та банківська картка, зловмисник утік із місця скоєння злочину.

За декілька днів підсудний знову наважився на вчинення аналогічного злочину. Цього разу зловмисник діяв ретельніше. Разом зі своїм спільником, він наперед вибрав свою жертву у одному із цілодобових кафе по вулиці Коновальця.

О 03.00 годині ночі, переконавшись що потерпілий сам вийшов на темну безлюдну вулицю, зловмисники підбігли до нього та почали наносити удари по голові та інших частинах тіла. Після чого підсудний заволодів телефоном жертви та його гаманцем у якому були грошові кошти та банківська картка.

Варто зазначити, що в обох випадках потерпілі разом із банківською карткою носили пін-код до неї, що дозволяло зловмиснику безперешкодно знімати кошти з рахунків постраждалих

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у пред’явлених злочинах визнав повністю та підтвердив обставини вчинення злочинів.

Івано-Франківський міський суд визнав винним мешканця Надвірної, 1978 року народження, у вчинені злочинів передбачених частиною 2 ст.186 та частиною 2 ст.185 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.