http://24.kz/media/k2/items/cache/4b0270a74c5b26d43744f865ce7eb2b3_XL.jpg

Прокуратурою Тисменицького району проведено перевірку стану додержання законності у сфері соціального захисту неповнолітніх при призначенні, використанні та припиненні виплати допомоги на дітей.

 

Встановлено, що 37-ми річна мешканка одного із сіл району, отримуючи соціальну грошову допомогу на утримання дітей, витрачала ці кошти на розваги та алкоголь.
Так, впродовж трьох років держава виплатила жінці, як багатодітній матері, майже 400 тисяч гривень. Однак, замість того, щоб витратити їх на потреби своїх 10-ти дітей, з котрих лише одна повнолітня, горе-матір спускала їх переважно на спиртне. При цьому, як з’ясувала прокуратура, матеріально-побутові умови в яких проживають діти є неприпустимими і становлять реальну загрозу для їх здоров’я та розвитку. Діти не отримують повноцінного харчування та не мають належного сезонного одягу і взуття, а санітарний стан в помешканні, де вони проживають критичний.
За результатами перевірки прокуратурою району розпочато кримінальне провадження, за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст.164 КК України. Досудове розслідування триває.