Мешканці Коломиї неодноразова жалілись на засмічені контейнерні майданчики, завалені сміттям та побутовими відходами.

Світлина від Marina Todoriv.

Світлина від Лілії Федорак.

Ситуацію вдалося змінити завдяки співпраці ініціативних місцевих мешканців та керівництва компанії АВЕ, пишуть Версії.

Світлинами здобутків поділився коломийський активіст Михайло Рогів.

“Про сміття в Коломиї. Так виглядає наш майданчик для сміття. Перед цим було багато роботи, адже сміття нам звозили “добрі сусіди” з навколишніх вулиць та навіть сіл і просто висипали на купу. Своїми силами залили площадку, а керівництво АВЕ надало металеві клітки. Після цього мусили ставити відеоспостереження. Керівництво АВЕ сприяло тому, щоб відлагодити графіки і обсяги вивезення сміття. Зараз все гаразд. Дякую мешканцям мікрорайону Леонтовича за розуміння та Михайлу Вінтоняку за конструктив.
П.С. А це ще кілька майданчиків де все гаразд!”, – йдеться в дописі.

Світлина від Михайла Рогова.Світлина від Михайла Рогова.Світлина від Михайла Рогова.

Довідково:

Філія “АВЕ Коломия” ТзОВ «АВЕ Івано-Франківськ» створена у вересні 2008 року. Засновниками фірми є Снятинська міська рада, Снятинська та Коломийська районні ради та «АВЕ Умвельт Україна». Компанія пропонує комплексні послуги поводження з відходами згідно з європейськими стандартами. Основні види діяльності АВЕ – збирання, сортування, переробка та утилізація відходів. Також компанія займається утилізацією небезпечних відходів, холодильного обладнання, будівельних відходів та відходів тваринного походження.

АВЕ має представництва у трьох регіонах: на Львівщині, Івано-Франківщині та Закарпатті. На Західній Україні сервісом компанії користуються близько 695 000 тис. населення та 8 360 тис. промислових клієнтів.