Замість писанки — розмальована Ейфелева вежа. На Прикарпатті критикують “дизайнерські” пляшки для горілки. ФОТО

| Фото: Ігор Роп’яник

Користувачі соцмереж розкритикували “дизайнерські” пляшки для сувенірної горілки, яку виробляють на Прикарпатті.
 ”Люди добрі! Ну, так не можна! Я розумію, що війна, економічний спад, біда. Але ж почуття краси і естетичних смаків ніхто не відміняв! Ну як можна плодити такий кіч, несмак?” — написав у соцмережі Facebook франківський художник Ігор Роп’яник.
Йдеться про горілку від “Княгинина”, деякі види якої традиційно випускають у сувенірних пляшках. Раніше це були керамічні пляшки у вигляді писанки, куманця, – інформують Версії з посиланням на ”Вікна”.
”Це, справді, були прекрасні сувеніри, з якими не соромно було поїхати в інше місто і навіть в іншу країну. Випускали цю ексклюзивну тару для франківського підприємства аж на Донеччині, у м. Макіївці на тамтешньому ТОВ «Фарфор Керамік». Потім ця ниточка обірвалася. І що далі?А те, що краще було нашим місцевим “дізайнєрам” взагалі нічого не придумувати взамін, аніж випустити таке страхіття, яке інакше, ніж рагульством не назвеш! Яке відношення, скажіть, має Ейфелева вежа до Прикарпаття, Гуцульщини?! Те, що вона раптом стала жовто-блакитною? А тризуб? Точніше, Тризуб — з великої, бо це наш герб, символ. Він — як тара для горілки? У вас розум є, “дизайнери” недороблені?” — йдеться у дописі митця.

Користувачі мережі таке дизайнерське рішення називають циганщиною і жахом.
“Що називається — “приїхали”. За “Тризуб” (Малий герб) люди голови клали, життя віддавали. Ганьба “Княгинину”, — пише Мирослав Качмарик.