Місяць тому в Городенці підняли питання про ремонт “Трох мостів”. Серед інших проблем, як стосувалися  найстарішого моста Прикарпаття, спорудженого між Городенкою та Котиківкою, згадали і про жалюгідний стан каналізації та один ганебний факт.

«Три мости», схоже, списали в історію. Та найганебнішою сторінкою нашої з вами історії є факт: зливова каналізація тече по могильній єврейській плиті. Може, це один зі злочинів комуністів, але скільки років ми ходимо байдуже повз уже в Україні. Газета звертається до всіх конфесій: давайте допоможемо міській раді позбутися гріха”, йшлося в повідомлення на сторінці газети «Край».

Не пройшло й місяця, як комунальники відреагували на звернення нейбайдужих городенківців і дістали вмуровану надмогильну плиту.

“Городенка щойно очистилася від гріха.
«Край» місяць тому звернув увагу, що в каналізацію на «Трьох мостах» вмурована єврейська надмогильна плита, і звернувся до всіх конфесій із проханням разом виправити цю ганьбу.

Реагувань, на жаль, не було жодних, час спливав, і ось сьогодні в.о. міського голови Любомир Музичка , його заступник Роман Григорів відреагували на депутатський запит Ігоря Терлецького і разом із ним і службою благоустрою спільно зробили роботу за дорожників.

Плита знайшла своє місце на єврейському цвинтарі на Монкуті”, – написали на сторінці газети “Край”