Гороскоп на 2015 рік

Овен
У 2015 році Овнам доведеться навчитися стримувати свої емоції, бути обачними і підтримувати добрі стосунки з людьми. Новий рік відкриє Овнам можливість розширення або відкриття власного бізнесу, але при цьому важливо не переоцінити свої фінансові реалії. Саме Овни частіше за інших представників знаків Зодіаку в 2015 році будуть вступати в шлюб, а сімейні Овни зміцнять свої почуття. Овнам важливо стежити за своєю фізичною формою, контролювати хронічні захворювання і правильно харчуватися.

Телець
Рік 2015-й буде для Тельців вдалим насамперед у професійний діяльності: з’явиться можливість спростити, змінити і повернути в свій бік багато процесів. Саме Тельці, частіше, ніж інші знаки Зодіаку, будуть відкривати свій бізнес, починати щось нове, прибуткове і цікаве, що рано чи пізно відіб’ється на їхніх доходах в кращу сторону. В особистих стосунках у Тельців можливі конфлікти з партнером, які можна буде вирішити за допомогою спокійних переговорів. Важливо стежити за здоров’ям, так як зірки показують високий ризик хвороб і травм.

Близнюки
Для Близнюків 2015 принесе позитивні події, завдяки яким вони зможуть відчути себе забезпеченими і захищеними, поліпшити матеріальне становище і завести корисні знайомства. Фінансове становище Близнюків буде залежати багато в чому від їх настрою на роботу, але якісь серйозні проблеми можливі навряд чи. Якщо Близнюк захоче – він завжди заробить грошей. В особистих стосунках у Близнюків все буде дуже інтенсивно: можлива зміна партнера, пошук нових захоплень і відчуттів. Щоб витримати подібне навантаження на організм варто подбати про здоров’я, звернувши увагу на серцево-судинну систему і тиск.

Рак
У 2015 році Раки зможуть випробувати себе, спробувавши щось нове і незвідане. Головне – не злякатися і не зупинитися, а змінити те, що не влаштовує. Наприклад, вийти на роботу або змінити стару, подумати про перспективність особистих і дружніх відносин. Новий 2015 може виявитися для Раків складним у фінансовому плані, так як більше часу вони приділять домашнім клопотам і відносинам. Особисте життя Раків буде вирувати: нові зустрічі, флірт, весілля й розлучення, в цьому році може бути все. Для того щоб уберегти себе від стресу, Ракам варто частіше відпочивати, відволікатися від проблем, проводячи час на природі і займаючись улюбленим хобі.

Лев
Левам у 2015 році доведеться взяти до уваги свій незалежний характер і попрацювати над зміцненням відносин з партнерами та керівництвом, щоб згладити можливі проблеми в професійній сфері Вирішивши проблеми на роботі, Леви зможуть присвятити час своїм особистим проблемам і повноцінному відпочинку. Через любов Львів до широких вчинків в 2015 році у них можуть виникнути проблеми з фінансами. В особистому житті Львів все буде чудово, але тільки якщо і тут вони проявлять стриманість і вірність.

Діва
Представники знаку Діви в 2015 році будуть повні сил, бадьорості, заряджені на роботу і готові до нових звершень. Зросте вплив Діви в сім’ї та колективі, що допоможе вигідно і правильно вибудувати стосунки з рідними та колегами. Ощадливість і розважливість Діви стане в нагоді в 2015 році, так як саме вона допоможе накопичити та примножити фінанси, як вдома, так і на роботі. У сфері любовних відносин Діви будуть більше приділяти увагу зовнішньому враженню, ніж реальним почуттям. Невпевненість у власних силах може вилитися в контроль і обмеження партнера, що з часом переросте в конфлікт. У 2015 році Дівам варто стежити за хронічними захворюваннями, контролювати стан шлунку і печінки.

Терези
Народжені під знаком Терезів люди в 2015 році зможуть зробити вирішальний крок у своєму житті: звільнитися з остогидлої роботи і відкрити свою справу, домогтися підвищення по службі або отримати довгождану пропозицію руки і серця. Фінансова сфера Терезів у 2015 році не буде відрізнятися особливою позитивною динамікою, тому варто ретельно збирати гроші, розтрачуючи їх лише на найважливіше і бажане. Любовні стосунки можуть призвести як до абсолютного щастя, так і до повного краху, залежно від ключових рішень, які в наступаючому році доведеться приймати Терезам. У сім’ях Терезів може очікуватися поповнення, тому не забувайте стежити за своїм гормональним станом і функціями статевої системи.

Скорпіон
У 2015 році Скорпіони зможуть домогтися всього, чого забажають і навіть більше, як у напрямку кар’єрного росту, так і в плані фінансів, якщо поставлять перед собою чітку мету і проявлять необхідні зусилля. У Новому році Скорпіон може перейти на керівні посади, залучаючи до своїх ідей небайдужих людей і професіоналів. Підвищення по службі подарує можливість трохи потранжирити або вкласти гроші у свій особистий новий проект. У 2015 році у Скорпіона активізується любовна і сексуальна енергія. Важливо, щоб партнер відповідав з такою самою напругою емоцій, в іншому випадку можуть виникати конфлікти і непорозуміння. Хоча правильний спосіб життя зовсім не кредо Скорпіона, в 2015 році бажано приділяти увагу своєму імунітету і стежити за якістю харчування, так як під ударом може опинитися робота шлунково-кишкового тракту.

Стрілець
Для Стрільців 2015 – шанс виправити помилки минулого. Тому в разі необхідності беріться до налагодження свого особистого життя та професійної діяльності буквально з 1 січня. Зірки обіцяють Стрільцям у 2015 році можливість творчої реалізації та спілкування з людьми близькими по духу. А в наш час це дорогого коштує. У прийдешньому році у Стрільців не буде особливо фінансового успіху, але, раціонально використовуючи наявні гроші, вони зможуть протриматися на плаву і придбати все необхідне. Любовна сфера Стрільця буде багата новими почуттями і відчуттями в емоційній і сексуальній сфері. Можливі нові стосунки, але навряд чи вони будуть тривалими. У 2015-му Стрільцям варто приділити увагу своїй дихальній системі, зайнятися дихальною гімнастикою, йогою, плаванням або бігом.

Козеріг
2015-й додасть Козерогам гнучкості, зробить їх аргументи досконалішими, що дозволить піднятися кар’єрними сходами. А свої нові ідеї Козеріг зможе використовувати для успішного розвитку бізнесу. У 2015 році Козероги навряд чи будуть мати потребу в грошах, так як чітко розподілять всі свої заощадження, розраховуючи тільки на себе. У цьому році не варто зв’язуватися з позиками і кредитами. А в любовній сфері активність Козерогів зменшиться, стосунки можуть зайти в глухий кут. Для того, щоб не втратити партнера, Козерогам слід не забувати про любов і ніжність, не втомлюватися завойовувати і підкорювати кохану людину. Здоров’ю в 2015 році Козерогам варто приділити особливу увагу, зірки віщують проблеми з імунітетом, станом нервової системи, волосся і шкіри.

Водолій
У 2015-му головним правилом Водоліїв повинен стати девіз: «Вище носа!» І тоді у них з’являться всі шанси на успіх будь-якого починання. Комунікабельність, нові корисні знайомства, а також підтримка старих дружніх зв’язків допоможуть Водоліям у 2015 році знайти себе в бізнесі. У фінансовій сфері у Водолія можуть виникнути проблеми через ризикованих пропозицій та нових проектів. Допомогти уникнути фінансових складнощів може здатність доводити почате до кінця, визнавати свої помилки і робити з них необхідні висновки. Володіючи відмінною чарівністю та харизмою, в наступаючому 2015 року Водолій зможе привернути до себе кожного, але до того моменту поки не з’являться справжні почуття сам не завжди відповість взаємністю, боячись втратити жадану свободу. Водолій не завжди приділяє потрібну увагу своєму здоров’ю, а в 2015 році це буде необхідно, так як нестача вітамінів може позначитися на крихкості кісток і розвитку захворювань кісток і суглобів.

Риби
У наступному 2015 році у Риб обов’язково збудеться все задумане. Рік Кози принесе їм віру в себе, в успіх і вміння відстоювати свою точку зору. Повага колег допоможе Рибам знайти вагу в колективі, отримати необхідну підтримку, а, можливо, і підвищення. Однак у 2015-му Рибам доведеться багато і старанно працювати, щоб збільшити свій дохід. Представники знаку Риб цінують гроші і вміють ними грамотно розпоряджатися, тому в 2015 році наявні накопичення вони вкладуть у справу і зможуть фінансово допомогти родичам і близьким. У 2015 році у Риб навряд чи будуть серйозні зміни в особистому житті: шлюби будуть стабільними, а ті, хто ще тільки мріє знайти свого партнера, не завжди будуть задоволені стосунками, що склалися. У 2015 році Рибам важливо приділяти увагу своїй вазі, стану зубів, шкіри і судин, тому важлива збалансована дієта, спортивні заняття в басейні або фітнес-центрі.

Нехай незалежно від гороскопу, прийдешній 2015 рік буде для вас вдалим і добрим!