16 червня в рамках Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Porto Franko в театрі ім. І. Франка відбудеться унікальна подія під назвою «Poesophonia. Ніч», пишуть Версії.

На події не буде жодних журналістів, будь-яка фіксація того, що відбувається, – під забороною.  Слухачі, які будуть помічені волонтерами або охороною з будь-якими електронними пристроями у залі будуть змушені залишити перформанс. Максимально інтимна й спокійна атмосфера. Щоб домогтися такого ефекту, організатори попросять всіх гостей здати телефони та інші аксесуари в камеру схову на час перфомансу.
Слухачі розмістяться в широкому фойє, зручно розташувавшись на матрацах. У перервах для них – чай, кава. Слухачі, які під час перформансу повернуться до гардеробу для того щоб взяти або перевірити щось на своїх мобільних телефонах, будуть змушені залишити театр.

«Poesophonia. Ніч» пройде в трьох актах:

Перший – Singapore – занурить вас в атмосферу уявного міста Singapore, сповненого таємниць і містики. Звуковий супровід – поєднання тріска, шумів, що нагадують живі голоси. Техногенне і духовне сплетуться воєдино. Прозвучить поезія М. Семенко і Ніки Турбіної.

Другий акт – Konezerte-Konzepte. Разом зазвучать таємничий голос знаменитого Юрія Іздрика, контрабас Аліреза Тогіяні та акордеон Даміана Келлера.

Акт третій – Palimpsest. Зустріч з Анн Беннент і ансамблем NOVA OPERA. Прозвучить поезія Рембо, Беккета, Бауера, Вальсера мовою оригіналу.

Вартість квитка – 150 гривень.

Читайте також:

Сім причин відвідати у Франківську фестиваль Porto Franko

У Франківську на фестивалі “Porto Franko” відбудеться виступ гурту “Familia Perkalaba” (відео)

Бумбокс, Kozak System та Брати Гадюкіни запалять Франківськ на Porto Franko

Гендиректор фестивалю “Porto Franko” розповів, чим дивуватимуть франківців та гостей міста цього року (відео)

Франківський фестиваль “PORTO FRANKO” дивуватиме унікальними кінострічками (відео)

Відкрий для себе порт Франківськ: з’явився офіційний промо-ролик фестивалю “Porto Franko” (відео)