Втім, як тоді запевнив у коментарі  власник готелю “Дністер” Мирослав Бойко, йдеться тільки про відновлення історичного вигляду будинку і вежі.  Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

“Там усе дерево на даху прогнило, є діри через які затікає вода. Хочу всіх запевнити – буде вежа. Нам мерія поставила завдання відновити автентичний вигляд будинку. Проте неможливо відновити вигляд готелю і залишити все як є, тому проводяться роботи з заміни даху. Робиться об’єкт, яикий буде найкращим не тільки в області, а й у цілій Україні“, –  сказав готельєр.

Проте, днями у мережу виклали світлини реконструкції готелю “Дністер” з незвичного ракурсу. Видно, що залиті бетонні стовпи, а майстри щось будують.

Готель “Дністер”. Зняли дах, Прогнили балки, треба міняти. І відбудувати башту. А на дріждях росте поверх? Чи два?“, – підписав фото Любомир Костюк.

 

Натомість начальник відділу охорони культурної спадщини Володимир Ідак у коментарі кореспонденту зазначає, що за проектом ніякої добудови не передбачено.

“У мене теж є інформація, що там щось “цікаве” робиться. У всякому випадку я говорив з франківськими проектантами і вони нічого такого не розробляли. Можливо якісь проектанти зі сторони залучались. Це треба з’ясовувати. Згідно законодавства, ми не маємо туди доступу, тому не володіємо ситуацією. Нам відомо тільки про ремонт. Проте, будемо з’ясовувати“, – запевнив Ідак.