Результат пошуку зображень за запитом "Бурштинська тес"

Ремонт не тільки подовжить термін служби устаткування й покращить його технічні характеристики, але, головне, знизить викиди шкідливих речовин в атмосферу. Про це пишуть Версії з посиланням на прес-службу ДТЕК.

Капітальний ремонт буде тривати 4 місяці. Останній раз блок капітально ремонтували 6 років тому. Зараз під час капремонту відремонтують котел, турбіну, турбогенератор, електрофільтр.

«Надійна робота Бурштинської ТЕС вкрай важлива для енергетики України. Адже ми забезпечуємо електроенергією близько 3 млн мешканців Західної України. Два енергоблоки періодично працюють на об’єднану енергосистему України, а надлишок електроенергії виробленої БуТЕС передається на експорт в країни східної Європи», – говорить Андрій Шувар, директор ДТЕК Бурштинської ТЕС.

Загальна вартість усієї ремонтної кампанії Бурштинської ТЕС – 150 млн грн. Ремонти пройдуть на всіх енергоблоках – різні за тривалістю. Головним результатом таких ремонтів є безаварійна робота усього обладнання електростанції та покращення екологічних показників.

Щоб зменшити викиди золи в атмосферу на електрофільтрах  блока №1 замінять 1000 елементів осаджувальних електродів, що значно підвищить ступінь очистки димових газів. А це, в свою чергу, дозволить зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

«ДТЕК  багато інвестує у розвиток Бурштинської ТЕС, а особливо в екологічні проекти. На блоці № 7 після його реконструкцій ми встановили нові електрофільтри фірми Alstom (Франція) – викиди твердих частинок в атмосферне повітря зменшились до 23-37 мг/м3, що відповідає вимогам  сучасних європейських стандартів. Завдяки реконструкції енергоблоку №5, яка закінчилася на початку 2014 року та встановленню нових електрофільтрів фірми «RAFAKO-SA» (Польща), які теж відповідають європейським стандартам щодо очистки газів,  викиди на даному енергоблоці зменшилися в 29 разів, – vзазначив Богдан Гетьман, головний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС. – ДТЕК поступово оновлює енергетичне обладнання Бурштинської ТЕС і покращення екологічних показників є в пріоритеті».

Зауважимо, що з моменту приватизації Бурштинської ТЕС – з 2012 року і по сьогоднішній день в оновлення обладнання, а також капітальні ремонти блоків Бурштинської ТЕС  ДТЕК інвестував понад 1,5 млрд грн.